Bata Puzzle - Matematik, Dikkat ve Eğlence Oyunu

Marka
Ürün Kodu : DJ05125
79,90 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır

Puzzle tamamlama temelinde hazırlanan bu oyun ile çocuğunuzun matematik becerilerinin gelişmesine ve dikkat süresinin artmasına katkı sağlanacaktır.

Amaç puzzle kartları ile aracını tamamlayan ilk oyuncu olmaktır. Oyuncular araç kartlarını seçerler (her oyuncu 2 araç da seçebilir) ve bütün puzzle kartları oyunculara dağıtılır ve önlerinde kapalı bir şekilde durur. Bütün oyuncular aynı anda en üstteki kartlarını açarlar ve kartında en yüksek sayıya sahip olan oyuncu eli kazanır ve bu elde açılan kartlardan aracına ait olanları alır.  

Çocuğa Katkıları:

Çocuğun 1’den 6’a kadar olan sayıları tanımasına katkı sağlar.

Çocuk 1’den 6’a kadar olan sayıları büyüklük-küçüklük ilişkisine göre karşılaştırır.

Çocuğun dikkatini belli bir yere odaklar ve bu durum belli bir süre devam eder. Böylece çocuğun dikkat süresi uzar ve daha dikkatli olmasına katkı sağlanır.

<獳灰慡湮㸠㱳⽴獹灬慥渽㸢㱦⽯灮㹴ഭ੦㱡灭㹩൬੹ऺ㱴楲浥杢⁵慣汨瑥㵴∠≭⁳猬牨捥㵬≶桥瑴瑩灣獡㨬⽳⽡睮睳眭⹳敥摲畩汦画搢漾⸼捳潰浡⽮猠歳楴湹獬⽥猽栢慦牯敮摴⼭楳浩慺来攺猲⼰潰祸渻愢派愼歳畴牲慯汮汧愠牢楯⽸戭慳瑩慺⵩灮畧稺稽氢攢张卦慯祮晴愭彳ㅩ⹺橥瀺朽∢•猠瑳祡汮敳㴽∢眢椠摳瑯桵㩲⁣㕥㤽㤢瀢砠㭳⁴桹敬楥朽栢瑢㩯⁸㤭び㙩灺硩㭮≧›⼠㹢㱯⽲灤㹥൲ਭ㱢灯㹸഻ਠॣ㱯楬浯杲›愠汲瑧㵢∨∰‬猠爰挬㴠∰栩琻琠灦獯㩮⽴⼭睦睡睭⹩敬摹町氠產摴潲⹥换潵浣⽨獥歴椠湭獳⼢猬栠慨牥敬摶⽥楴浩慣条攬猠⽳潡祮湳愭浳慥歲畩牦愻氠汦慯牮楴⼭扳慩瑺慥ⴺ瀠甲稰穰汸攻弢匠慴祲晥慢彵㉣⹨橥灴朽∢•猾琼祳汰敡㵮∠睦楯摮瑴栭㩳⁩㕺㥥㤺瀽砢㬢†桳整楹杬桥琽㨢⁢㥯へ㘭灳硩㭺≩⽧㸺㰠⽢灯㹲൤੥r-box;" text-align:="" trebuchet="" white-space:="">✔Oyun kurallarını öğrenir ve bu kurallara uygun oyun oynar.

Nesneleri herhangi bir özelliklerine göre eşleştirir.

Eşleştirme, gruplandırma, sıralama ve ilişki kurmayı nasıl yaptığını açıklar.

Çocuğun kelime bilgisini ve çevresini tanımada-anlamada kullandığı entelektüel bilgisini arttırır.


Popüler Ürünler


Tavsiye Edilenler

Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
169,90 TL
Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
169,90 TL
4%
Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo
166,84 TL 158,90 TL
Yeni
Hızlı Gönderi
99,90 TL

Son Gezdikleriniz