Sevgili ziyaretçimiz,

Biz Türkiye’de 10 yılı aşkın bir süredir eğitim sektöründe çalışmalar yürüten bir ekibiz. Çalışmalarımızı genel olarak tüm Türkiye’de, özel olarak da Eskişehir, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Samsun, Manisa, Diyarbakır ve Van gibi büyükşehirlerde yürütmekteyiz.

Çalışma konularımızı genel olarak eğitim danışmanlığı, psikolojik danışmanlık, veli danışmanlığı, eğitim koçluğu, eğitim ve diğer iş kollarındaki profesyonellerin eğitimi,  çocuk gelişimi, çocuk eğitimi, ebeveyn eğitimi, ebeveynlerin çocuk eğitimindeki rolleri konusunda danışmanlık şeklinde sıralayabiliriz.

Çalışmalarımızı psikolojik danışman, psikolog, ölçme değerlendirme uzmanı ve eğitim sektöründeki diğer çalışma alanlarından profesyoneller ile yürütmekteyiz. Eskişehir’de ve Türkiye’nin diğer şehirlerinde adı geçen profesyonel meslek elemanları ile ortak çalışmalar yürüttük/yürütmekteyiz.

Psikolojik Danışma temelli çalışmalarımızı ve mesleki deneyimlerimizi/bilgilerimizi çocukların gelişim ve öğrenmelerini üst düzeyde destekleyen ve ebeveynlere, eğitimcilere rehber/yardımcı olabilecek “eğitici oyun” veya “akıllı oyun” diyebileceğimiz bir alana taşımak istedik. “Eduludo” bu heyecan ve düşüncelerin sonucunda oluşturduğumuz çalışma alanımız.

“Hayatı Oyna” sloganımız ile genel amacımız çocukların eğlenerek öğrenmeleri ve gelişimlerini desteklemektir. Özelde ise çocukların yaratıcıklarını, hayal güçlerini, dil ve ifade etme becerilerini, bilişsel becerilerini, dikkat ve algılama becerilerini, sosyal-duygusal becerilerini ve psiko-motor becerilerini geliştirmeyi ve bu gelişim alanlarına yönelik ürünler tedarik etmekteyiz.

Sitemizde keyifli ve eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle.

Saygı, sevgi ve iyi dileklerimizle.

Eduludo Ekibi