Sipariş, Teslimat ve Kargo

Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı ve banka havalesi  yoluyla yapabilirsiniz. Kredi kartı aracılığıyla yaptığınız alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için bilgileriniz 256 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. 

Havale/EFT Ödemeleri

Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza sipariş kodunuzu belirterek göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, ödemeyi tamamladıktan sonra satis@eduludo.com adresinden tarafımıza bilgi verebilirsiniz. 

Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Banka Hesap Numaralarımız

Garanti Bankası: deneme

FinansBank: deneme

Yapı Kredi: deneme

Akbank: deneme

Hsbc: deneme

İş Bankası: deneme

Teslimat Bilgileri

Siparişini verdiğiniz ürünler onay tarihinden itibaren ortalama 3(üç) iş günü içinde elinizde olacak şekilde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile gönderilecektir. 

Ürün teslimatının sorunsuz yapılabilmesi için lütfen gün içinde 10:00-17.00 saatleri arasında bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Stokta olmayan ürünler için, telefonla veya e-posta ile size en geç 2(iki) gün içinde geri dönülerek detaylı bilgi tarafınıza iletilecektir.

100TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz olup, 100TL altı alışverişlerinizde kargo ücreti 8,99 TL'dir.

MNG ve Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise: Hazırlanan hasar tutanağını en kısa zamanda info@eduludo.com e-posta adresine gönderiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Aksi takdirde sorumluluk alamayacağımızı üzülerek belirtiriz.

Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz. Yaşadığınız problemler ile ilgili lütfen bize e-mail atarak (info@eduludo.com) veya telefonla arayarak (0222 231 56 26) bilgi verin, gerekli desteği sunalım.

Teslimat adresi bilgilerinizi güncellemek için tıklayın.

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.

Siparişinizin durumunuz öğrenmek için tıklayın.